Telšiai
Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 
Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
S.Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax.: 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt
Telšiuose:
S.Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax.: 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.
Varniai 
 
Kontaktai
Vizija, Misija, Tikslai
2022 - 2023 m. m.
Informacija stojantiems
Mokymo programos
COVID-19
Skiepai mokiniams
Kursai
Formaliojo ir neformaliojo profesinio mokymo programos
Nuotolinis mokymas
Nuotolinio mokymo ištekliai ir pagalba mokiniams
A+ R A-

Atvirų durų diena Centre

Balandžio mėn. 28  dieną Centre Telšiuose vyko Atvirų durų diena.  Sulaukta 117 mokinių iš  11 Telšių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų bei Užimtumo tarnybos klientų. Renginyje dalyvavo ŠMS ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento Regioninės politikos analizės skyriaus vyriausioji specialistė Regina Pocienė, Telšių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mantas Serva, administracijos direktoriaus pavaduotojas Rimantas Adomaitis, bendrojo ugdymo mokyklų mokytojai ir vadovai, Telšių švietimo centro bei Žemaitijos verslo centro atstovai.

Šiemet atvirų durų diena organizuota kitaip, nei ankstesniais metais. Specialybių kiemeliai ir įvairios veiklos buvo organizuotos mokymo kabinetuose ir praktinio mokymo laboratorijose, kur buvo galima ne tik sužinoti apie specialybę, bet ir ją ,,prisimatuoti“- atlikti įvairias užduotis, stebėti  bei išbandyti mokymo procese naudojamas technologijas. Besidomintys profesiniu mokymu ir galimybe kartu įgyti pagrindinį bei vidurinį išsilavinimą, turėjo galimybę apsilankyti bendrojo ugdymo ir suaugusiųjų skyrių kiemelyje, kur sužinojo apie įstojimo į centrą bei mokymosi sąlygas, gaunamas stipendijas. Architektūros ir statybos kiemelyje pristatytos apdailininko (statybininko), dažytojo – tinkuotojo padėjėjo bei fasadų šiltintojo, apdailos ir pastolių montuotojo programos, menų kiemelyje- interjero apipavidalintojo programa, paslaugų asmenims kiemelyje - virėjo, padavėjo ir barmeno programa, socialinės gerovės kiemelyje- slaugytojo padėjėjo ir socialinio darbuotojo padėjėjo programa,  informacijos ir ryšio administravimo kiemelyje - apskaitininko programa, inžinerijos kiemelyje- transporto priemonių remontininko ir suvirintojo programa, gamybos ir perdirbimo kiemelyje - siuvėjo ir dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo programa. 

Po veiklų kiemeliuose visi rinkosi į aktų salę, kur laukė padavėjo ir barmeno specialybės mokinių siurprizas – nealkoholinio šampano fontanas, centre besimokančio Arno – didžėjaus - koncertas  bei šokių grupės ,,Allegro“ pasveikinimas. Renginio dalyvius pasveikino pavaduotoja ugdymui Rita Leščiauskienė, džiaugėsi, kad vis daugiau mokinių renkasi profesinį mokymą ir sėkmingai įsitvirtina darbo rinkoje. Pavaduotoja pristatė Centre vykdomas programas, informavo, kad baigusiems 10 klasių ir norintiems mokytis šiame Centre nuo birželio mėn. 1 d. prasideda registracija per LAMA BRO sistemą, o būsimieji devintokai ir dešimtokai bei norintys mokytis suaugusiųjų skyriuje,  prašymus pateikia Centre.

                                Neformaliojo švietimo organizatorė Sigutė Verikienė

 

Prisijungimas

Prisiminti mane

       

Varniuose

S. Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax. 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt

www.telsiurpmc.lt

Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
 Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.

Telšiuose

S. Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com