Vizija, Misija, Tikslai
2023 - 2024 m. m.
Informacija stojantiems
Mokymo programos
UGDYMAS KARJERAI
Karjeros specialistė
Kursai
Formaliojo ir neformaliojo profesinio mokymo programos
Įtraukiojo ugdymo ir profesinio mokymo prieinamumas
Įtraukiojo ugdymo ir profesinio mokymo prieinamumas
A+ R A-

Bėganti eilutė

60-dešimtasis rugsėjis VšĮ Telšių regioniniame profesinio mokymo centre

Ištiksėjus paskutiniam vasaros laikui, rugsėjo 1-ąją dieną VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras naujiems mokslo metams savo duris atvėrė jau 60-dešimtąjį kartą. Labai džiaugiamės tokiu turtingu metų bagažu, kurio dėka Centras auga, keičiasi, stengiasi tobulėti ir savo sukaupta patirtimi dalytis su kitais.

Šiemet po Centro klases ir profesijų laboratorijas pasklis net 688 mokiniai, iš kurių 224  šiemet įstojo mokytis profesijos, 47 mokiniai atvyko į I ir II gimnazijos klases. Norime pasidžiaugti, kad vis daugiau mokinių ateina tęsti anksčiau nutraukto mokymosi į Centro Suaugusiųjų skyrių, kurį šiemet papildė net 85 įvairių klasių mokiniai.

Mokytis naujai įgyvendinamų Projekcinės braižybos ir Inžinerinės grafikos modulių pasirinko 17 bendrojo ugdymo mokyklų III-IV gimnazijos klasių mokinių. Besimokantiems šių modulių skiriamos stipendijos, o baigę programas mokiniai gaus atitinkamų kompetencijų pažymėjimus, kurie pridės papildomą balą stojant į aukštąsias mokyklas.

Centro direktorė Rita Leščiauskienė savo šventiniame sveikinime bendruomenei akcentavo rugsėjo pirmosios šventės prasmę – suburti mokytojus ir mokinius bendram tobulėjimo ir žinių siekimo tikslui. Taip pat palinkėjo visiems kūrybinių sumanymų, darnaus komandinio darbo, abipusės pagarbos ir puikių rezultatų.

Šventės proga sulaukėme ir garbingų svečių. Centro bendruomenę sveikino vicemeras Almantas Lukavičius, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Telšių filialo direktorė Jolanta Norvaišienė, Centro socialinis partneris VšĮ Telšių rajono PSPC direktorė Laima Zakarauskienė. Prie sveikinimų prisidėjo ir šokių studijos „Divain“ vadovas Deivydas Račkauskas,  kuris savo trumpa ritmo pamokėle „Pasiplokime sau“ mūsų šventei suteikė dar smagesnę nuotaiką.

Centro bendruomenė visiems, pradedantiems naujus mokslus metus, linki  nebijoti drąsiai svajoti, džiaugtis įveiktais iššūkiais ir pasistengti palikti savo pėdsaką žemėje!

Neformaliojo švietimo organizatorė Rimantė Zabitė

Varniuose

S. Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax. 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt

www.telsiurpmc.lt

Direktorė: Rita Leščiauskienė antroji vadybos kvalifikacinė kategorija
 Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
 Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.

Telšiuose

S. Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com