Telšiai
Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 
Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
S.Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax.: 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt
Telšiuose:
S.Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax.: 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.
Varniai 
 
Kontaktai
Vizija, Misija, Tikslai
2018 - 2019 m. m.
Informacija stojantiems
Priėmimo į mokyklą tvarką nustato Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
Mokymo programos
VšĮ Telšių RPMC vykdomos mokymo programos
Kursai
Formaliojo ir neformaliojo profesinio mokymo programos
Projektai
Mokykla dalyvauje įvairiuose Tarptautiniuose projektuose
A+ R A-
Prasidėjo priėmimas į VšĮ Telšių RPMC

2018 - 2019 m. m.

  • Atnaujinta: 2019 Balandis 16, Antradienis 20:09
2019-04-09 Varniuose vykusiose Lietuvos profesinio mokymo įstaigų Šiaulių regiono virvės traukimo ir svarsčių kilnojimo varžybose pasiekti rezultatai:

Virvės traukimo varžybos - III vieta. (Mantas Ruškus, Rokas Tamušauskas, Laurynas Lenkšas, Erikas Klementavičius, Robertas Bumblauskas).
Svarsčių kilnojimo varžybos - II vieta.
Asmeninės įskaitos (pagal svorio kategorijas) rezultatai:
Laurynas Lenkšas - I vieta
Rokas Tamušauskas - I vieta
Domantas Tautkus - I vieta
Vitalijus Bastakys - II vieta
Dainius Bendikas - III vieta
 
Joniškio žemės ūkio mokykloje vykusiose mokinių  „Sparduko“ varžybose A. Paškevičiaus taurei laimėti Centro  komanda tapo  nugalėtojais (Komandoje Nedas Urvakis, Matas Martinaitis, Klaidas Rapšus, Lukas Raudys).
 
Komandos vadovas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.
 
Lietuvos profesinio mokymo įstaigų Šiaulių regiono vaikinų krepšinio varžybose, vykusiose  Kuršėnų politechnikos mokykloje Centro komanda užėmė II-ąją vietą.
Finalinio ketverto varžybose, vykusiose Šiaulių PRC, iškovota III vieta. Mokyklos garbę gynė Karolis Domarkas, Viktoras Martinkus, Erikas Klementavičius,  Lukas Gedvilas, Laurynas Lenkšas, Osvaldas Mosejūkas, Nedas Urnikis, Rolandas Mockus, Tomas Lazauskas.
 
Komandos vadovas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

Kovo 19 dieną Šiauliuose vykusiose Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynėse Šiaulių regiono varžybose Centro krepšininkai iškovojo III vietą.

(Komandoje: Karolis Domarkas - A18 gr., Viktoras Martinkus - Ap17 gr., Erikas Klementavičius - A18 gr., Lukas Gedvilas- IIg17B, Laurynas Lenkšas - A17 gr., Osvaldas Mosejūkas - Ap17 gr., Nedas Urnikis - IIg17B gr., Rolandas Mockus- Ig18B, Tomas Lazauskas- A18 gr.).

Vadovas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

2019-02-26 Telšių kultūros centro organizuotame Užgavėnių personažų kaukių parodoje - konkurse

,,Užgavieniu muona“ pelnytos 3 prizinės vietos:
Gintarė Litkina - I vieta
Kristina Masiliauskaitė - I vieta
Dovydas Masiliauskas - II vieta

2018-11-29 Šiauliuose vykusiose Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių Šiaulių regiono šachmatų varžybose merginų ir vaikinų komandos iškovojo I vietas.

Šaškių varžybose iškovota komandinė II vieta. (Olaiva Ubavičiūtė - IIg17 gr.,  Algirdė Beržanskytė - IIg17 gr., Monika Stočkūnaitė - V17 gr., Rūta Karengaitė - Ap18 gr., Laimonas Stasiulis - Ap17 gr., Vilius Stonkus - Ap17 gr.,  Martynas Eitmantis - IIg17 gr., Egidijus Ubavičius - Ig18 gr., Lukas Juška - IIg17 gr.)

Vadovas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

2018-11-22 Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės organizuotose varžybose, skirtose Lietuvos

kariuomenės dienai paminėti Centro komanda virvės traukimo varžybose iškovojo II vietą,
krepšinio 3X3 - I vietą.

Varžybų vyr. teisėjas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

Sveikatingumo dienos varžybų rezultatai

Krosas: I vieta Olaiva Ubavičiūtė IIg 17, Monika Pagojutė V-Pb18, Odetas Pikelis Ap18, Erikas Lukošius A18
           II vieta Kornelija Bagočiūtė IIg17, Bernadeta Palekaitė V-Pb18, Osvaldas Mosejūkas Ap17, Mantas Medeikis 2Ap18
           III vieta Gabija Košeleva  IIg17, Monika Mikalauskaitė V-Pb17, Artūras Barkus Ap18, Tomas Lazauskas A18 
Šaudymas: I vieta Monika Andriuškaitė  V-Pb18, Tomas Kulikauskas A18
                II vieta Monika Pagojutė V-Pb18, Tomas Bagdonas A18
                III vieta Emilija Aleksandravičiūtė V-Pb18, Evaldas Baromas A17
Baudų metimas: Vilija Rekašienė - Ig18 grupės vadovė; Eimantas Dapšauskas- IIg 17 grupė
Tinklinis: Ap17 grupė (Osvaldas Mosejūkas, Dominykas Monstis, Laurynas Bumblauskas, Arentas Giniotis, Modestas Kavaliauskas, Ignas Šukys)
Krepšinis 3X3: Ap17 grupė (Osvaldas Mosejūkas, Modestas Kavaliauskas, Domantas Lileikis)
Futbolas 4X4: IIg17 grupė (Nedas Urnikis, Lukas Gedvilas, Edvardas Mockus, Matas Martinaitis)
Smiginis:  Staigvilė Aleksandravičiūtė (2V18 grupė)
Rankų lenkimas: Žilvinas Milkintas (A-Pb16 grupė)
Svarsčio kilnojimas: Vitalijus Bastakys (A17 grupė)
Virvės traukimas: A17 grupė
Tinklinis: A18 grupė
Merginų estafetės: V-Pb18 grupė

Varžybų organizatorius - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

 

2017 - 2018 m. m.

  • Atnaujinta: 2019 Kovas 26, Antradienis 10:22
2018-05-22 Radviliškyje vykusiose Lietuvos profesinio mokymo įstaigų Šiaulių regiono sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose
 
Centro vaikinų komanda iškovojo II vietą. Estafetėje 4×100 Edvinas Urbonavičius, Edvinas Sirutavičius, Eimantas Chromovas, Žilvinas Milkintas iškovojo II vietą, Kornelijus Karitonas 1500 m distancijoje iškovojo I vietą bei rutulio stūmimo rungtyje - II vietą, Vilmantas Sirius - 400 m. bėgime ir ritulio stūmimo rungtyje iškovojo trečiąsias vietas.
Vadovas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

2018-04-19 Varnių kultūros centre vykusiame alternatyvios mados renginyje ,,Lingua Depopulor“ Centro kolekcija ,,Ekometamorfozės“ pelnė diplomą.

2018-04-21 Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių krepšinio pogrupio varžybose
 
iškovota I vieta. Finalinėse varžybose - II vieta. Centro garbę gynė: Osvaldas Mosejūkas, Viktoras Martinkus, Lukas Gedvilas, Linas Žukauskas, Ovidijus Žaluda, Mantas Žaluda, Mantas Brazauskas, Renatas Pikelis, Tomas Akromavičius, Laurynas Lenkšas, Dainius Bendikas.
 
Vadovas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

2018 vasario 21 Telšių rajono savivaldybės kultūros centro organizuotame Užgavėnių personažų kaukių konkurse
 
,,Užgavieniu muona“ Dovydo Masiliausko kaukė III-IV amžiaus grupėje pelnė I vietą, o Neringos Jonavičiūtės - III vietą.

2017-12- 16 Centre vyko Kalėdinis krepšinio 3×3 turnyras, kurį organizavo sporto klubas ,,Spigins“ (vadovas Saulius Jogminas).
 
Centro komanda, kurioje Osvaldas Mosejūkas (Ap17 grupė), Viktoras Martinkus (Ap17 grupė) ir Ovidijus Žaluda (A15 grupė) iškovojo III vietą.
 
Vadovas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

2017-12-20 Centre vykusiose Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų virvės traukimo ir svarsčių kilnojimo varžybose 
 
iškovota I vieta virvės traukimo rungtyje (Ovidijus Žaluda, Karolis Talmantas, Eligijus Gudauskas, Rokas Tamošauskas, Rokas Bagočius) ir III vieta svarsčių kilnojimo rungtyje.
Asmeninė įskaita:
I vieta – Deivydas Šimkus ( 73 kg)
I vieta – Deivydas Kublickas (105 kg)
II vieta – Rokas Tamošauskas (95 kg)
III vieta –  Lukas Rapalis ( 73kg)
III vieta – Rokas Bagočius (+105 kg)
 
Vadovas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

2017-12-15 vykusiame Žemaitijos zonos miestų ir miestelių Kalėdiniame krepšinio 3×3 turnyre
 
iškovota III vieta. (Osvaldas Mosejūkas (Ap17 grupė), Viktoras Martinkus (Ap17 grupė) ir Ovidijus Žaluda (A15 grupė)
 
Vadovas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

2017-11-23 vykusiose žaidynėse, skirtose Lietuvos kariuomenės dienai, iškovotos trys pirmosios vietos.

Krepšinis – I vieta (Osvaldas Mosejūkas (Ap17 grupė), Viktoras Martinkus (Ap17 grupė), Ovidijus Žaluda (A15 grupė), Eligijus Gudauskas (4A17 grupė))
Rankų lenkimas – I vieta (Monika Stončiūtė (Pb16 grupė), Aurimas Gedvilas (A15 grupė), Rokas Tamošauskas (Ap16 grupė))
Virvės traukimas – I vieta (Monika Stončiūtė (Pb16 grupė), Ovidijus Žaluda (A15 grupė), Aurimas Gedvilas (A15 grupė), Karolis Talmantas (A15 grupė), Eligijus Gudauskas (4A17 grupė), Tomas Akromavičius (A17 grupė))
 
Varžybų vyr teisėjas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

2017-11-11 Telšiuose vykusiame Tarptautiniame bokso turnyre
 
„Geležinis kumštis“ Kornelijus Norvilis iškovojo II vietą

2017-11-22 Radviliškyje vykusiose Lietuvos profesinio mokymo įstaigų Šiaulių zonos šaškių, šachmatų varžybose
 
Centro komanda (Olaiva Ubavičiūtė - Ig17 gr., Giedrė Būdaitė - Ap-Kp16 gr., Lukas Juška - Ig17 gr., Modestas Žukauskas-A16 gr.) iškovojo antrąją vietą.
 
Vadovas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

Spalio mėn. 26 – 28 d. Kaune vykusiame Tarptautiniame bokso turnyre
 
Centro mokinys Kornelijus Norvilis (Ap16 gr.) iškovojo II vietą.

Sveikatingumo dienos prizininkai:

Smiginis – Nijolė Silkartienė (4V16 grupė) ir Gvidas Viskontas (A16 grupė) ,,Taiklioji ranka“– Monika Mikalauskaitė (V17 grupė)
Lenktynės su kojūkais – Vitalijus Bastakys  (A17 grupė)
Žaidimas ,,Krokodilas“- Donatas Mikuta (A16 grupė)
Aktyviausia varžybų dalyvė – Monika Mikalauskaitė (4V17 grupė)
Aktyviausias varžybų dalyvis – Laurynas Lenkšas (A-Pb16 grupė)
 
Varžybų organizatorius - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

Nuorodos


 

Prisijungimas

Prisiminti mane

       

Varniuose

S. Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax. 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt

www.telsiurpmc.lt

Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
 Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.

Telšiuose

S. Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com