Telšiai
Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 
Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
S.Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax.: 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt
Telšiuose:
S.Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax.: 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.
Varniai 
 
Kontaktai
Vizija, Misija, Tikslai
2021 - 2022 m. m.
Informacija stojantiems
Mokymo programos
COVID-19
Skiepai mokiniams
Kursai
Formaliojo ir neformaliojo profesinio mokymo programos
Nuotolinis mokymas
Nuotolinio mokymo ištekliai ir pagalba mokiniams
A+ R A-

2019 - 2020 m. m.

2020 -01-22 Panevėžyje vykusiose Lietuvos profesinio mokymo įstaigų sporto žaidynių salės futbolo finalinėse varžybose iškovota I vieta.

Nugalėtojų komandoje žaidė: Edvinas Sirutavičius  (9 įvarčiai; rezultatyviausias finalinių varžybų žaidėjas), Nedas Urnikis (2 įvarčiai), Julius Droba (1 įvartis), Lukas Raudys  (1 įvartis), Klaidas Rapšus (vartininkas), Mantas Vaičiulis, Paulius Šereikis, Karolis Domarkas, Tomas Lazauskas, Vilmantas Bertulis.

Komandos vadovas - kūno kultūros mokytojas metodininkas Rimvydas Šiaudkulis. 

Lietuvos profesinio mokymo įstaigų sporto žaidynių Šiaulių regiono salės futbolo varžybose iškovota I vieta.
 
Centro garbę gynė: Edvinas Sirutavičius, Klaidas Rapšus, Nedas Urnikis, Mantas Vaičiulis, Lukas Raudys, Paulius Šereikis, Julius Droba, Vilmantas Bertulis, Karolis Domarkas, Tomas Lazauskas.
Lietuvos profesinio mokymo įstaigų sporto žaidynių Šiaulių regiono šaškininkių varžybose merginos (Rūta Karengaitė, Kamilė Vaitkevičiūtė, Algirdė Beržanskytė) ir vaikinai (Vilius Stonkus, Laimonas Stasiulis, Martynas Eitmantis) iškovojo trečiąsias  vietas.
 
Šachmatų varžybose merginų komanda
 
(Gabrielė Griciutė, Eva Pašakarnytė) iškovojo II vietą,  vaikinai (Egidijus Ubavičius, Lukas Juška) I vietą.
 
 
 
Lapkričio 21 d. vykusiose karinėse – sportinėse varžybose, skirtose kariuomenės dienai paminėti, pasiekti rezultatai:             
 
Krepšinio varžybose 3x3 – I vieta ( Laurynas Lenkšas, Rolandas Mockus, Lukas Gedvilas, Vismantas Vainorius).  
           
Šaudymo varžybose -  asmeninėje įskaitoje Tomas Bagdonas  III vieta.
 
Virvės traukimo varžybose:
 
II vieta ( Silvestras Palekas, Donatas Steponkus, Laurynas Jankauskas, Dainius Bendikas,  Odetas Pikelis, Bernadeta Palekaitė).
 
Asmeninėse rankų lenkimo varžybose
 
Erika Opulskytė  I vieta,  Silvestras Palekas-I vieta,  Laurynas Lenkšas - II vieta.
 
Smiginio varžybose Vincentas Štefanas - III vieta.

Vadovai - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis, vyr.  profesijos mokytojas Edmundas Skrodenis.
 
Sveikatingumo dienos rezultatai

Merginų  500 m bėgimas
I vieta - Bernadeta Palekaitė (V-Pb18 grupė)
II vieta Monika Mikalauskaitė (V17 grupė)
III vieta Kamilė Karitonaitė (V-Pb18 grupė)
Vaikinų 1000 m bėgimas
I vieta - Kornelijus Palekas (A19 grupė)
II vieta - antras- Vaidotas Akromavičius (A19 grupė)
III vieta - Orintas Šukys (A18 grupė)
Rankų lenkimo varžybos
I vieta - Laurynas Lenkšas (A18 grupė)
II vieta - Dainius Bendikas (A17 grupė)
III vieta - Vaclovas Pocys (A19 grupė)
Svarsčio laikymo rungtis
I vieta - Dainius Bendikas (A17 grupė)
II vieta - Erikas Klementavičius (A18 grupė)
III vieta - Rokas Budreckas (A19 grupė)
Laurynas Lenkšas pirmasis pataikė į krepšį nuo krepšinio vidurio linijos.
Lanko sukimo varžybos
I vieta - Monika Mikalauskaitė (V17 grupė)
II vieta - Lina Fabijonavičiūtė (V-Pb18 grupė)
III vieta - Emilija Aleksandravičiūtė (V-Pb18 grupė)
Šokdynė
I vieta - Monika Miklauskaitė (V17 grupė)
Baudų  metimas
I vieta - Bernadeta Palekaitė (V-Pb18 grupė)
II vieta - Emilija Aleksandravičiūtė (V-Pb18 grupė)
III vieta- Lina Fabijonavičiūtė (V-Pb18 grupė)
Smiginis
I vieta - Emilija Aleksandravičiūtė (V-Pb18 grupė)
II vieta - Lina Fabijonavičiūtė (V-Pb18 grupė)
III vieta - Rugilė Plimavičiūtė (2V19 grupė)
Kroso varžybos
I vieta - Artūras Barkus (Ap18 grupė),
II vieta -  Lukas Gedvilas (Ap19 grupė.)
III vieta - Martynas Lazauskas (Ap18 grupė)
„Stipruolio“ konkursas
I vieta - Eimantas Dacys (Kp19 grupė)
II vieta - Alvydas Niurka (Kp17 grupė)
III vieta - Žygimantas Vitkus (IIg18B grupė)
Ėjimas su kojūkais
I vieta - Motiejus Savickis (Ig19A grupė) ir mokytoja Elena Bunkevičienė.
„Riedžių“ lenktynės
I vieta - Gabrielė Jasaitė (D19 grupė)
II vieta - Gabija Košeleva (D19 grupė)
III vieta - mokytoja Edita Sobeckienė.
 

Prisijungimas

Prisiminti mane

       

Varniuose

S. Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax. 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt

www.telsiurpmc.lt

Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
 Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.

Telšiuose

S. Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com