Telšiai
Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 
Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
S.Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax.: 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt
Telšiuose:
S.Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax.: 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.
Varniai 
 
Kontaktai
Vizija, Misija, Tikslai
2021 - 2022 m. m.
Informacija stojantiems
Mokymo programos
COVID-19
Skiepai mokiniams
Kursai
Formaliojo ir neformaliojo profesinio mokymo programos
Nuotolinis mokymas
Nuotolinio mokymo ištekliai ir pagalba mokiniams
A+ R A-

2020 - 2021 m. m.

Sveikatingumo dienos varžybų Varniuose nugalėtojai

Turistinė estafetė

I vieta- A-Pb19 grupė

II vieta- A-Pb20 grupė

III vieta- 2V-Ap19, 2V-Ap20 grupės

Svarsčio laikymas

I vieta- darius Grigas A-Pb20 grupė

II vieta- dainius Butikis A-Pb19 grupė

III vieta- Svajūnas Šaukštelis A-Pb20 grupė

Kamuolio metimas per galvą

I vieta- Rokas Budreckas  A-Pb19 grupė

II vieta- Giedrius Gumuliauskas A-Pb19 grupė

III vieta- Haroldas Ričkus A-Pb19 grupė

Linksmasis žvejys

I vieta- Gabrielė Geštautaitė A-Pb20 grupė, Tomas Smirnovas 2V20 grupė

II vieta- Silvija Bagužaitė A-Pb20 grupė, Donatas Rupeikis 2V20 grupė

III vieta- Kamilė Antonovaitė A-Pb20 grupė

Tritaškiai metimai

I vieta- gabrielė Geštautaitė A-Pb20 grupė

II vieta- Kamilė Antonovaitė A-Pb20 grupė

III vieta- Auksė Bumblauskaitė A-Pb20 grupė 

Sveikatingumo dienos varžybų Telšiuose nugalėtojai

Krosas

I vieta- Ema baliutavičiūtė IIg19B grupė, Deivydas Bagužas I-Kp20 grupė

II vieta- Daiva Bukinienė Ig20B grupės vadovė, Lukas Raudys Ap20 grupė

III vieta- Danguolė Maciutė D-Kp19 grupė, Jonas Lukošius Ap20 grupė

Krepšinis 5X5

I vieta- Ap20 grupė (Rolandas Mockus, Paulius Šereikis, Jonas Lukošius, Dominykas Kuodys, Eimantas Brazlauskis, Paulius Pocius).

Futbolas 4X4

I vieta- komanda P.S.G. (Lukas Raudys, (Ap20 grupė), Paulius Šereikis (Ap20 grupė), Motiejus Savickis (IIg19A grupė), Dovydas Švelnys (Ap20 grupė)

Svarsčio laikymas

I vieta- Benas Lukšas IIg19A grupė

II vieta- Alvydas Niurka TAp20 grupė

III vieta- Gabrielius Paulauskas Ap19 grupė

Svarsčio rovimas

I vieta- Benas Lukšas IIg19A grupė

II vieta- Alvydas Niurka TAp20 grupė

Konkursas ,,Krokodilas“

I vieta- Dovydas Grigas I-Kp20 grupė

Konkursas ,,Linksmasis žvejys“

I vieta- Ema Baliutavičiūtė IIg19B grupė

II vieta- Evelina Dyglytė IIgB19 grupė

III vieta- Santa Pleinytė IIg19B grupė

Tritaškių konkursas

I vieta- Dovydas Grigas I-Kp20 grupė

Prisijungimas

Prisiminti mane

       

Varniuose

S. Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax. 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt

www.telsiurpmc.lt

Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
 Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.

Telšiuose

S. Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com