Telšiai
Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 
Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
S.Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax.: 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt
Telšiuose:
S.Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax.: 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.
Varniai 
 
Kontaktai
Vizija, Misija, Tikslai
2021 - 2022 m. m.
Informacija stojantiems
Mokymo programos
COVID-19
Skiepai mokiniams
Kursai
Formaliojo ir neformaliojo profesinio mokymo programos
Nuotolinis mokymas
Nuotolinio mokymo ištekliai ir pagalba mokiniams
A+ R A-

2017 - 2018 m. m.

2018-05-22 Radviliškyje vykusiose Lietuvos profesinio mokymo įstaigų Šiaulių regiono sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose
 
Centro vaikinų komanda iškovojo II vietą. Estafetėje 4×100 Edvinas Urbonavičius, Edvinas Sirutavičius, Eimantas Chromovas, Žilvinas Milkintas iškovojo II vietą, Kornelijus Karitonas 1500 m distancijoje iškovojo I vietą bei rutulio stūmimo rungtyje - II vietą, Vilmantas Sirius - 400 m. bėgime ir ritulio stūmimo rungtyje iškovojo trečiąsias vietas.
Vadovas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

2018-04-19 Varnių kultūros centre vykusiame alternatyvios mados renginyje ,,Lingua Depopulor“ Centro kolekcija ,,Ekometamorfozės“ pelnė diplomą.

2018-04-21 Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių krepšinio pogrupio varžybose
 
iškovota I vieta. Finalinėse varžybose - II vieta. Centro garbę gynė: Osvaldas Mosejūkas, Viktoras Martinkus, Lukas Gedvilas, Linas Žukauskas, Ovidijus Žaluda, Mantas Žaluda, Mantas Brazauskas, Renatas Pikelis, Tomas Akromavičius, Laurynas Lenkšas, Dainius Bendikas.
 
Vadovas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

2018 vasario 21 Telšių rajono savivaldybės kultūros centro organizuotame Užgavėnių personažų kaukių konkurse
 
,,Užgavieniu muona“ Dovydo Masiliausko kaukė III-IV amžiaus grupėje pelnė I vietą, o Neringos Jonavičiūtės - III vietą.

2017-12- 16 Centre vyko Kalėdinis krepšinio 3×3 turnyras, kurį organizavo sporto klubas ,,Spigins“ (vadovas Saulius Jogminas).
 
Centro komanda, kurioje Osvaldas Mosejūkas (Ap17 grupė), Viktoras Martinkus (Ap17 grupė) ir Ovidijus Žaluda (A15 grupė) iškovojo III vietą.
 
Vadovas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

2017-12-20 Centre vykusiose Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų virvės traukimo ir svarsčių kilnojimo varžybose 
 
iškovota I vieta virvės traukimo rungtyje (Ovidijus Žaluda, Karolis Talmantas, Eligijus Gudauskas, Rokas Tamošauskas, Rokas Bagočius) ir III vieta svarsčių kilnojimo rungtyje.
Asmeninė įskaita:
I vieta – Deivydas Šimkus ( 73 kg)
I vieta – Deivydas Kublickas (105 kg)
II vieta – Rokas Tamošauskas (95 kg)
III vieta –  Lukas Rapalis ( 73kg)
III vieta – Rokas Bagočius (+105 kg)
 
Vadovas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

2017-12-15 vykusiame Žemaitijos zonos miestų ir miestelių Kalėdiniame krepšinio 3×3 turnyre
 
iškovota III vieta. (Osvaldas Mosejūkas (Ap17 grupė), Viktoras Martinkus (Ap17 grupė) ir Ovidijus Žaluda (A15 grupė)
 
Vadovas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

2017-11-23 vykusiose žaidynėse, skirtose Lietuvos kariuomenės dienai, iškovotos trys pirmosios vietos.

Krepšinis – I vieta (Osvaldas Mosejūkas (Ap17 grupė), Viktoras Martinkus (Ap17 grupė), Ovidijus Žaluda (A15 grupė), Eligijus Gudauskas (4A17 grupė))
Rankų lenkimas – I vieta (Monika Stončiūtė (Pb16 grupė), Aurimas Gedvilas (A15 grupė), Rokas Tamošauskas (Ap16 grupė))
Virvės traukimas – I vieta (Monika Stončiūtė (Pb16 grupė), Ovidijus Žaluda (A15 grupė), Aurimas Gedvilas (A15 grupė), Karolis Talmantas (A15 grupė), Eligijus Gudauskas (4A17 grupė), Tomas Akromavičius (A17 grupė))
 
Varžybų vyr teisėjas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

2017-11-11 Telšiuose vykusiame Tarptautiniame bokso turnyre
 
„Geležinis kumštis“ Kornelijus Norvilis iškovojo II vietą

2017-11-22 Radviliškyje vykusiose Lietuvos profesinio mokymo įstaigų Šiaulių zonos šaškių, šachmatų varžybose
 
Centro komanda (Olaiva Ubavičiūtė - Ig17 gr., Giedrė Būdaitė - Ap-Kp16 gr., Lukas Juška - Ig17 gr., Modestas Žukauskas-A16 gr.) iškovojo antrąją vietą.
 
Vadovas - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

Spalio mėn. 26 – 28 d. Kaune vykusiame Tarptautiniame bokso turnyre
 
Centro mokinys Kornelijus Norvilis (Ap16 gr.) iškovojo II vietą.

Sveikatingumo dienos prizininkai:

Smiginis – Nijolė Silkartienė (4V16 grupė) ir Gvidas Viskontas (A16 grupė) ,,Taiklioji ranka“– Monika Mikalauskaitė (V17 grupė)
Lenktynės su kojūkais – Vitalijus Bastakys  (A17 grupė)
Žaidimas ,,Krokodilas“- Donatas Mikuta (A16 grupė)
Aktyviausia varžybų dalyvė – Monika Mikalauskaitė (4V17 grupė)
Aktyviausias varžybų dalyvis – Laurynas Lenkšas (A-Pb16 grupė)
 
Varžybų organizatorius - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis.

Prisijungimas

Prisiminti mane

       

Varniuose

S. Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax. 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt

www.telsiurpmc.lt

Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
 Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.

Telšiuose

S. Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com