Telšiai
Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 
Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
S.Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax.: 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt
Telšiuose:
S.Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax.: 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.
Varniai 
 
Kontaktai
Vizija, Misija, Tikslai
2021 - 2022 m. m.
Informacija stojantiems
Mokymo programos
COVID-19
Skiepai mokiniams
Kursai
Formaliojo ir neformaliojo profesinio mokymo programos
Nuotolinis mokymas
Nuotolinio mokymo ištekliai ir pagalba mokiniams
A+ R A-
Prasidėjo dokumentų priėmimas į pirmą gimnazijos (devintą) klasę.

„Tarptautiškumas ir profesinė patirtis su „Erasmus +“ Nr. 2020-1-LT01- KA102-077712

Ketvirta stažuotė - Chemnice

 

Tęsiamas sėkmingas Erasmus+ projekto įgyvendinimas. Kovo 18 dieną baigėsi apdailininkų (statybininkų) stažuotė Dresdene. Didžiuojamės darbdavių atsiliepimais. Visi mokiniai puikiai atliko savo darbą ir buvo labai drausmingi. Luko įmonė pasiūlė Lukui dualinį mokymą Vokietijoje. Eimantas ir Dominykas, Aivaras ir Laimonas taip pat sulaukė puikių atsiliepimų. Tomas buvo labai pavyzdingas ir buvo įvertintas vadovų. Mokiniai Dresdeno įmonėse atliko įvairius statybos darbus: mūrijimą, dažymą, gipskartonio montavimą ir pan., taip pat tobulino anglų kalbos įgūdžius. Laimonas dalinasi įspūdžiais: „tikrai patarčiau drąsiai vykti į stažuotę, ten išmoksite savarankiško gyvenimo, susipažinsite su užsieniečiais, galėsite džiaugtis su kiekviena akimirka. Kalbos barjeras- ne bėda, jei tik nori tobulėti. Išmokau įrankių pavadinimus vokiškai, naudojau rankų ženklus“. Kovo 23 dieną prasidėjo paskutinė, ketvirtoji mokinių stažuotė. Ji skirta automobilių mechaniko specialybės mokinių profesinių įgūdžių tobulinimui. Nuo kovo 23 iki balandžio 13 dienos, 3 savaites Chemnice būsimieji automobilių mechanikai gilinsis į stabdžių veikimo principus, padangų montavimo detales, mokysis elektroninės gedimų diagnostikos su patyrusiais vokiečių profesijos mokytojais. Trys savaitės profesinio mokymo, kultūrinė veikla, turiningi savaitgaliai, susipažįstant su nuostabiu miestu Chemnicu.

Stažuotės vyksta, įgyvendinant Erasmus+ mobilumo projektą „Tarptautiškumas ir profesinė patirtis su „Erasmus +“ Nr. 2020-1-LT01- KA102-077712.

Projektų vadovė Diana Stuopelienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 


Trečia stažuotė - Dresdene

Mokinių profesinių įgūdžių tobulinimas - svarbiausias stažuočių užsienyje tikslas. Vasario 23 dieną 7 apdailininkai iš Ap19 ir Ap20 grupių išvyko semtis profesinės patirties į Dresdeną (Vokietija).  Stažuotė vyks iki kovo 18 dienos, iš viso 3 savaites. Būsimieji apdailininkai atlieka praktiką Dresdeno įmonėse Klima + Technik, Baugeschäft Robert Bialek, Lattermann Bau GmbH, Das Bauteam Andreas Dumröse, kur tobulėja, dirbdami įvairius statybos srities darbus: mūrijimą, dažymą, gipskartonio montavimą ir pan. Trys savaitės įmonėse, kultūrinė veikla, turiningi  savaitgaliai, susipažįstant su nuostabiu miestu Dresdenu. Linkime sėkmės, semiantis profesijos paslapčių.   

Stažuotės vyksta, įgyvendinant Erasmus+ mobilumo projektą  „Tarptautiškumas ir profesinė patirtis su „Erasmus +“  Nr. 2020-1-LT01- KA102-077712.

 

Projektų vadovė Diana Stuopelienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

  


SKELBIAMA PROJEKTO DALYVIŲ MOKINIŲ ATRANKA

vykti į mobilumo vizitus pagal  Erasmus+ mobilumo projektą

 „Tarptautiškumas ir profesinė patirtis su „Erasmus +“ 

 Nr. 2020-1-LT01- KA102-077712

Projekto vykdytojas - VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras.

Projekto tikslas - mokinių profesinių gebėjimų tobulinimas, taip didinant profesinio mokymo kokybę.  Kviečiame dalyvauti 2-3 kursų mokinius atrankoje į mobilumo vizitus:

  1. Į VOKIETIJĄ (Dresdeną)– numatomas dalyvių skaičius- iš viso 7 dalyviai. Numatoma preliminari data 2022-02-23 iki 2022-03-18, 3 savaitės. Kviečiami dalyvauti atrankoje Apdailininko (statybininko) specialybės mokiniai, turintys galiojantį ES Covid-19 skiepų sertifikatą.

Pragyvenimo, maitinimo ir kelionės lėšos kompensuojamos iš mobilumo projekto lėšų.

Norintys dalyvauti turi užpildyti projekto dalyvio anketą lietuviškai ir  europass Cv formą angliškai iki 2022-01-12 gauti grupės vadovo rekomendaciją. Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į projektų vadovę:

 Diana Stuopelienė, tel. 861393296, el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai


„METALO SUVIRINIMO ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMAS. STAŽUOTĖS PATIRTIS MALTOJE“

2021 metų Rugsėjo 7 dieną Varniuose įvyko atvira pamoka „Metalo suvirinimo įgūdžių tobulinimas. Stažuotės patirtis Maltoje“. Pamokoje dalyvavo gausus būrys Centro bendruomenės, kurie su dideliu susidomėjimu klausėsi suvirintojo Tado Monkevičiaus pristatymo iš stažuotės Maltoje, vykusios liepos- rugpjūčio mėnesiais. Tadas išsamiai pristatė savo nuveiktus darbus, papasakojo apie suvirinimo darbų saugą ir technologinius reikalavimus Maltoje, pademonstravo atliktus darbus, paaiškino, kaip išvengti defektų virinimo metu. Tadas džiaugėsi turiningu laisvalaikiu, organizuotomis ekskursijomis ir patobulėjusia savo anglų kalba. Tadaui Monkevičiui įteiktas Europass mobilumo dokumentas, liudijantis įgytas ir patobulintas kompetencijas. Stažuotės vyko, įgyvendinant Erasmus+ mobilumo projektą  „Tarptautiškumas ir profesinė patirtis su „Erasmus +“  Nr. 2020-1-LT01- KA102-077712.

Projektų vadovė Diana Stuopelienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.


Būsimieji it specialistai stažuojasi Maltoje

Būsimieji kompiuterinio projektavimo operatoriai vasarą leidžia turiningai, derindami mokslą ir poilsį Maltoje. Nuo 2021 m. liepos 04 dienos iki liepos 25 dienos vyksta 3 savaičių stažuotė, kurios metu keturi būsimieji absolventai atlieka praktiką Maltos įmonėse, kur kuria reklaminius skelbimus ir talpina juos įmonių svetainėse, socialiniuose tinkluose. Tokiu būdu mokiniai tobulina savo praktinius gebėjimus dvimatės grafikos ir vaizdų apdorojimo srityse. Trys turiningos  savaitės įmonėse, kultūrinė veikla, linksmi savaitgaliai ir vakarai, susipažįstant su svetinga ir turtinga šalimi. Linkime sėkmės, semiantis profesijos paslapčių  Stažuotės vyksta, įgyvendinant Erasmus+ mobilumo projektą  „Tarptautiškumas ir profesinė patirtis su „Erasmus +“  Nr. 2020-1-LT01- KA102-077712.

Projektų vadovė Diana Stuopelienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 


Kaip siekti svajonių karjeros?

Siekiant svajonių karjeros, yra daug kelių. Vienas iš sėkmingiausių - tai mokymasis  profesinėje mokykloje. Čia per keletą metų galima tapti savo srities profesionalu - susipažinti su pasirinkta specialybe ne tik teoriškai, didžiąją laiko dalį skirti praktiniam mokymui.  Profesinė mokykla padeda mokiniui įgyti reikalingas žinias ir įgūdžius, kad baigęs mokslą jis išeitų į gyvenimą, būdamas specialistu. VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro bendruomenei svarbu, kad mokiniai, besimokydami paklausios profesijos, turėtų galimybes tobulėti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, atlikdami praktiką realioje darbo vietoje, o tam nuolat dalyvaujama Erasmus + projektuose.

 

Skelbiama projekto dalyvių mokinių atranka vykti į mobilumo vizitus pagal  Erasmus+ mobilumo projektą

„Tarptautiškumas ir profesinė patirtis su „Erasmus +“  Nr. 2020-1-LT01- KA102-077712

Projekto vykdytojas - VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras.

Projekto tikslas - mokinių profesinių gebėjimų tobulinimas, taip didinant profesinio mokymo kokybę.  Kviečiame dalyvauti būsimus 3 kursų mokinius atrankoje į mobilumo vizitus:

Į Maltą – numatomas dalyvių skaičius - iš viso 4 dalyviai. Numatoma preliminari data 2020-09-13 iki 2020-10-03,  3 savaitės. Kviečiami dalyvauti atrankoje Kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės būsimieji 3 kurso mokiniai.

Pragyvenimo, maitinimo ir kelionės lėšos kompensuojamos iš mobilumo projekto lėšų.

Norintys dalyvauti turi užpildyti projekto dalyvio anketą lietuviškai ir europass Cv formą angliškai iki 2020-06-10, gauti grupės vadovo rekomendaciją.   

Informaciją teikia: Telšiuose projektų vadovė Diana Stuopelienė, tel. 861393296, el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai

GAUTAS FINANSAVIMAS NAUJAM MOBILUMO PROJEKTUI

Švietimo mainų paramos fondas savo svetainėje www.erasmusplius.lt paskelbė 2020 metų finansuojamų mobilumo projektų sąrašą. Švietimo mainų paramos fondas skyrė finansavimą šiam mūsų projektui „Tarptautiškumas ir profesinė patirtis su „Erasmus +“ Nr. 2020-1-LT01-KA102-077712. Numatomo įgyvendinti projekto tikslas - mokinių ir profesinio mokymo darbuotojų profesinių gebėjimų ir kompetencijų tobulinimas stažuočių metu Austrijoje ir Maltoje, taip didinant profesinio mokymo kokybę VšĮ Telšių regioniniame profesinio mokymo centre, siekiant užtikrinti aukštą profesinio mokymo kokybę ir didesnes būsimų absolventų įsidarbinimo galimybes. Projekto finansavimo suma: 58 081,00 eur. Projektą finansuoja ES. Daugiau informacijos: https://erasmus-plius.lt/naujienos/svietimas/2020-erasmus-ka1-rezultatai/

Prisijungimas

Prisiminti mane

       

Varniuose

S. Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax. 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt

www.telsiurpmc.lt

Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
 Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.

Telšiuose

S. Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com