A+ R A-
Kviečiame 1,2% pajamų mokesčio - paramos skirti VšĮ Telšių RPMC

Sporto šventė ant Zakso kalno

Saulėtą penktadienio popietę VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro mokiniai ir mokytojai rinkosi ant Zakso kalno, kur vyko sporto ir sveikatingumo diena, skirta „Europos judumo savaitei 2019“ pažymėti.
Šventę šokiu „Judėkim šokio ritmu“ pradėjo mokyklos mergaitės (mokyt. Laima Šiaudkulienė). Po to prasidėjo varžybos. Tradicinėse kroso varžybose (1500 m) nepralenkiamas buvo Artūras Barkus (Ap18 grupė), antras atbėgo Lukas Gedvilas (Ap19 grupė.), o trečias – Martynas Lazauskas (Ap18 grupė). Futbolo 4x4 varžybose pirmąją vietą laimėjo devintokų – dešimtokų  (Lukas Raudys, Paulius Šereikis, Julius Droba, Vilmantas Bertulis) ketvertas, antrąją vietą užėmė vienuoliktokai, trečiąją vietą – dvyliktokai. Virvės traukimo rungtyje niekas nepasipriešino vienuoliktokų komandai,  antrą vietą  iškovojo dvyliktokai, trečią vietą – devintokai.
„Stipruolio“ konkurse vaikinai varžėsi trijose rungtyse. Visose rungtyse laimėjo ir nugalėtoju tapo Eimantas Dacys (Kp19 grupė), antra vieta atiteko Alvydui Niurkai (Kp17 grupė), trečia vieta – Žygimantui Vitkui (IIg18B grupė).
Daug emocijų sukėlė  ėjimas su kojūkais bei „riedžių“ lenktynės. Su kojūkais distanciją greičiausiai įveikė Motiejus Savickis (Ig19A grupė) ir mokytoja Elena Bunkevičienė. „Riedžių“ lenktynėse pirmąją vietą  laimėjo Gabrielė Jasaitė (D19 grupė), antrą vietą užėmė Gabija Košeleva (D19 grupė), trečią – mokytoja Edita Sobeckienė. Aktyviausi ir sportiškiausi šventėje pripažinti vienuoliktokai (grupės vadovai Vitalija Barakauskienė  ir Ramūnas Bunkevičius). Pajudėję, pasportavę, pasigrožėję gamta – taip mokyklos bendruomenė pažymėjo „Europos judumo savaitę 2019“.